Krystian Pluciak

O mnie

1

Wypitych kaw – kocham to co robię

1

Tyle jest jest błędów w tym polu*

1

Tyle niemądrych statystyk wystarczy

Nazywam się Krystian Pluciak i uważam, że “Jestem tym co robię” oraz wpływem jaki po sobie pozostawiam na świecie przez skutki tego jak to robię.

Tak więc jestem zbiorem dobrych praktyk, którymi dzielę się jako wykładowca MBA. Jestem książką, owocem kilku lat poszukiwań i obserwacji najlepszych w kraju firm jakie udało mi się znaleźć i opisać w Księdze dobrych Praktyk.

Prowadząc Flow Up Group jestem współ architektem efektywności i przełomowych wyników firm w kraju oraz efektywności byśmy jako społeczeństwo mogli się bogacić, samostanowić i mieć co przekazać naszym dzieciom.
Jestem również katalizatorem zmiany kultury organizacyjnej, przywództwa w wielu organizacjach by nasze życie w kraju miało większą wartość, sens i jakość.

Jestem pochłonięty przez filozofię zarządzania, zwłaszcza jej falsyfikacją w zakresie szkodliwych metod i pseudonauki w biznesie, psychologii oraz ekonomii. Zgodnie ze starożytną zasadą “Via negativa”, mówiącą że bezpieczniej i łatwiej jest usunąć z systemu to co nie działa niż mnożyć byty.

Linkedin

YouTube

Klub Dobrych Praktyk

Newsletter

Fundamenty mojego podejścia Żyję i pracuję w oparciu o zasady i wartości

Podejście systemowe

Efektywność

Nieustanna falsyfikacja,
krytyczne myślenie

Zasada: Via negativa

Poczucie sensu

Stoicka pogoda ducha, humor

Jestem na YouTube

Nigdy nie wiadomo co przyniesie jutro Pozostańmy w relacji

Dziękuje za uwagę Do usłyszenia