Krystian Pluciak

Nazywam się Krystian i jestem tym co robię oraz wpływem jaki pozostawiam po tym jak to robię.

Patience, persistence and perspiration make an unbeatable combination for success.

Scroll below

Nazywam się Krystian Pluciak i uważam, że “Jestem tym co robię” oraz wpływem jaki po sobie pozostawiam na świecie przez skutki tego jak to robię.

Tak więc jestem zbiorem dobrych praktyk, którymi dzielę się jako wykładowca MBA. Jestem książką, owocem kilku lat poszukiwań i obserwacji najlepszych w kraju firm jakie udało mi się znaleźć i opisać (ksiegadobrychpraktyk.pl).

Prowadząc firmę Flow Up Group jestem efektywnością i przełomowymi wynikami klientów, przyczyniam się do wzrostu biznesów rodzinnych, ich zyskowności oraz efektywności byśmy jako społeczeństwo mogli się bogacić, samostanowić i mieć co przekazać naszym dzieciom.
Jestem również katalizatorem zmiany kultury organizacyjnej, przywództwa w wielu organizacjach by nasze życie w kraju miało większą wartość, sens i jakość.

Jestem pochłonięty przez filozofię zarządzania, zwłaszcza jej falsyfikacją w zakresie szkodliwych metod i pseudonauki w biznesie, psychologii oraz ekonomii. Zgodnie ze starożytną zasadą “Via negativa”, mówiącą że bezpieczniej i łatwiej jest usunąć z systemu to co nie działa niż mnożyć byty.

Talenty Gallupa

Rozwiązywanie problemów
100%
Myślenie systemowe, analityka
100%
Odpowiedzialność
91%
Komunikatywność
89%
Ukierunkowanie
85%
Czar
Small Talk 5%
Small Talk
Small Talk 1%
Significance
Small Talk 0%

Specjalizacje

Kultura Organizacyjna
Teoria Ograniczeń

Ready to start a project?

Work with US!